Історія

Дитячий садок № 82 «Зірниця» було відкрито 20 листопада 1988 року, як перший україномовний садок міста. Колектив закладу розпочав роботу у напрямку національного відродження, що передбачав формування творчої особистості, відтворення духовності і культури. Очолювала заклад Шеремет Н. О.

12 січня 1999 року дошкільний заклад отримав статус Центру культури та естетичного виховання

Згідно наказу № 31 від 01.02.2005 року управління освіти і науки Сумської міської ради назву дитячого садка № 82 «Зірниця» змінено на Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №18 «Зірниця» м. Суми Сумської області.

Завдяки  їх любові, зусиллям, здатності відчувати сучасність, формувати колектив дошкільний заклад має міцну базу, позитивний  імідж  та надійну репутацію.

21 листопада колектив закладу  №18 «Зірниця» відсвяткував 30-річний ювілей.  Привітати іменинників завітали  люди, які працювали у нашому дитячому садочку багато років, дехто з дня його заснування. Під час святкування гості мали змогу переглянути відеоісторію життя закладу в супроводі авторських віршованих рядків. Всі з цікавістю та хвилюванням спостерігали як змінювався рідний садочок за час існування. На світлинах знаходили знайомі  обличчя нинішнього колективу та тих, хто вже не працює.

Ми впевнені,  що заклад відсвяткує ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів та вихованців.