Відгуки батьків про дитячий садок

Атмосфера затишку та дружелюбності відчувається, щойно переступиш поріг садочка. Цим затишком, передусім, варто завдячувати завідувачці Кристині Володимирівні Шевич. Вона зуміла не тільки створити цю атмосферу, але і згуртувати колектив справжніх професіоналів. Вихователі проводять свої заняття згідно з програмою. Навчання в ігровій формі відбувається настільки не нав’язливо, що діти й самі не помічають, як вчаться чогось нового.  Щоденно проводяться також різні рухливі заняття: музичні, хореографічні, фізкультурні, гімнастика, рухливі ігри. Крім того, діють тут і гуртки з англійської мови, зображувальної діяльності, вокалу, театралізованої діяльності.

Висловлюю щиру подяку за самовіддану натхненну працю та закликаю усіх батьків до всілякого сприяння колективу дитячого садочка задля наших улюблених діточок.

                                                                                      Книш Марина

Садочком ми дуже задоволені. Коли  вперше прийшли в «Зірницю» всі вагання залишилися осторонь. Ми були захоплені красою інтер’єру. Тут все для дітей   і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У нашому  садочку вихователі – справжні професіонали, знавці своєї справи і просто чудові люди. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.

                                                                                 Пунда Світлана

У ці весняні теплі дні наші дітки є випускниками дитячого садочка. Хочемо подякувати вихователям за ці щасливі роки, проведені з нашими дітьми. Зустрічаючи завжди з усмішкою, ви стали для них добрими феями, мудрими і справедливими порадниками. Діти до вас прикипіли душею, але настав час стати на шкільну стежину. Нам, батькам, не страшно відправляти їх до школи, адже йдуть вони повністю підготовленими, з великим бажанням вчитись новому і невідомому. Дякуємо також адміністрації закладу за підтримку, розуміння та готовність завжди йти назустріч батькам. Успіхів вам у вашій нелегкій праці, здоров’я та нових творчих злетів!!!

                                                       Лічман Ольга і Калініченко Наталія

Вони зробили правильний вибір!

Новый рисунок (3)

А Ви?