Звіт керівника

29 травня 2017 року в ДНЗ №18 “Зірниця” відбувся звіт керівника перед громадськістю.

На звіті були присутні: головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради Феденко Олена Олексіївна, депутат Сумської міської ради Губська Ірина Олексіївна, колектив ДНЗ та батьки.

 

Шевич К. В., завідувач ДНЗ, ознайомила присутніх із досягненнями, надбаннями, успіхами колективу ДНЗ за минулий 2016 – 2017 н. р.

Кристина Володимирівна надала інформацію про мережу груп та контингент дітей дошкільного закладу на кінець навчального року та план комплектації груп на наступний навчальний рік, охарактеризувала стан відвідування дітей по групах, зробила аналіз стану здоров’я дітей, розкрила готовність дітей старших груп до навчання в школі.

Шевич К.В. розкрила здобутки та нові знахідки дошкільного закладу, організацію роботи з обдарованими дітьми, організацію гурткової роботи, участь закладу в конкурсах і виставках міста та області. Протягом навчального року у дошкільному закладі проводились різноманітні заходи на міському, обласному рівнях. Роботу колективу визнано на вищому рівні, як таку, що відповідає вимогам сьогодення.

Завідувач надала інформацію про організацію харчування дітей,   про підготовку закладу до оздоровлення дітей влітку.

Кристина Володимирівна наголосила на плідну співпрацю колективу ДНЗ і батьків.

Присутні визнали роботу завідувача  ДНЗ Шевич К.В. у минулому 2016 -2017 навчального  року задовільною.