ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

 Вітаємо переможця!

В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно – методичного комплексу «Впевнений старт: старший дошкільний вік» перемогу в номінації «Від задуму дитини – до спільної дії» перше місце посіла вихователь Сумського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця» Сумської міської ради Внученко Наталія Борисівна.

Автори програми визнали есе педагога найкращим та надали можливість поділитись напрацьованим досвідом на Всеукраїнському науково – практичному семінарі організованому науковою радою НАПН України «Проблеми дошкілля», Інститутом психології імені Г.С.Костюка НАПН України, Інститутом проблем виховання НАПН України та видавництвом «УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТИНСТВА».

         …Перше вересня 2018 року я зустрічала в команді  разом з дітьми та з програмою «Впевнений старт».  Так почалися наші нові пригоди. Мої минулі переконання змінювались щодня в відкриттях та результатах, що ми досягали разом з моїми вихованцями та в команді з їх батьками. Я з радістю ділилась з колегами конкретними прикладами змін у поведінці дітей з однолітками та дорослими, їх ставленням до оточуючого та суспільного життя. Результати річної роботи дійсно перевершили всі мої очікування. Змінився фокус виховання  зовсім на інше: на цінності, що потребує кожна особистість.

Озирнувшись через рік роботи, я чітко впевнена, що сучасні діти потребують сучасних педагогів, сучасних методів та принципів виховання.

Я вдячна людям, що створили цю програму,  адміністрації закладу, що довірили мені її впровадження. Я вдячна собі, що  зробила крок назустріч програмі «Впевнений старт». Я спробувала і мені вдалося.

                                                                                                                                                                                                                                                                  Внученко Наталія

                                                                                                               вихователь ЗДО №18 «Зірниця»