Тиждень безпеки життєдіяльності

На виконання наказу  управління освіти і науки Сумської міської ради  від 21.12.2016 року №1131  «Про підсумки підготовки управління освіти і науки Сумської міської ради, навчальних закладів міста Суми з питань цивільного захисту в 2016 році, основні завдання на 2017 рік» та відповідно до наказу ДНЗ  від 11.10.2017р. № 81 «Про проведення Тижня безпеки життєдіяльності» з  17 жовтня по 20 жовтня 2017 року  в дошкільному навчальному закладі було  проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

 

У рамках проведення Тижня з основ безпеки життєдіяльності з вихованцями  закладу були проведені інтегровані заняття: «Обережно гриби!», «Моя безпека» (групи старшого дошкільного віку), «У світі дорожнього руху» (групи середнього дошкільного віку), «Де малята можуть грати?» (групи молодшого дошкільного віку). Під час практичних занять та ігор діти мали можливість закріпити набуті знання щодо стереотипів поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Для дітей старших груп було проведено розвагу «Добрий друг наш світлофор»,  «У  країні  Електрині»,  виставку  малюнків  на тему безпеки життєдіяльності.

 

Усі заходи, проведені під час Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, були спрямовані на виховання в дошкільників складових індивідуальної захищеності, підвищення рівня компетентності дітей, необхідного для їх особистої безпеки, формування активної соціальної позиції стосовно безпеки, власного життя та здоров’я, удосконалення навичок, які допоможуть запобігати нещасним випадкам та протистояти небезпеці в життєвих ситуаціях.