Літнє оздоровлення

       Оздоровча робота була пріоритетом діяльності дошкільного закладу в літній період. Задля зміцнення здоров’я дітей проводилися  фізкультурно-оздоровчі заходи та заходи щодо загартування та зміцнення здоров’я. В  плані по організації оздоровлення дітей в літній оздоровчий період  передбачено ранкову гімнастику з елементами дихальної, фізкультурні вправи на свіжому повітрі, фізкультурні хвилинки та паузи, пальчикову гімнастику, хвилинки – здоровинки, ігри з водою та піском, «доріжки здоров’я», повітряні ванни, самомасаж різних частин тіла з використання різних засобів: щіточок, м’ячиків, каштанів, контрастне обливання ніг, подорожі та екскурсії до природного середовища.        

         Особливої уваги  варті свята і розваги, до підготовки яких залучалися працівники закладу, діти та їхні батьки. Педагоги намагалися організувати ці заходи  так, щоб вони були веселими, цікавими, викликали у дітей та дорослих позитивні емоції, радість. Цікаво пройшли влітку свята«Фруктово- ягідний мікс», «Івана Купала», «Свято мильних бульбашок».

       Проводилися тематичні тижні: «Казкова країна чекає на нас», «Тиждень безпеки», «Чарівний світ природи»Колектив нашого закладу багато уваги влітку приділяв формуванню в дітей вміння жити в гармонії з приро­дою, бачити, розуміти, берегти її красу. Свої враження, емоції малюки відображали в малюнках, аплікації, ліп­ленні. Вони залюбки малювали на асфальті, створювали піскові композиції, доглядали за квітами на клумбі, працювали на городах, стежили за порядком на майданчиках.

 Літо подарувало багато радості нашим малюкам.