Кабінет психолога

 

З вашими дітками працює

Практичний психолог
Івченко Галина Олександрівна

 В  кабінеті психолога проводиться індивідуальна діагностика, корекційно-відновлювальна та розвиваюча робота з дітьми, індивідуальні консультації з батьками вихованців та педагогічними працівниками. Також кабінет призначений для підготовки занять, виступів, семінарів і т.п. Тому робочий кабінет психолога має функціональні зони: робоча зона практичного психолога, зона консультування, зона розвиваючої роботи з дітьми.

Робоча зона практичного психолога оснащена письмовим столом, офісним стільцем, секційними шафами, сейфом-шухлядкою.

Зона консультування оснащена двома стільцями та декоративною підставкою.

Для розвиваючої роботи з дітьми кабінет устаткований дитячими столами та стільчиками.

В оформленні кабінету широко використовуються декоративні елементи, а також посібники, які використовуються у проведення корекційно-розвиваючої роботи. Обладнання оформлення робочого кабінету практичного психолога відповідає санітарно-гігієнічним нормам та естетичним вимогам.

Робочий кабінет психолога має достатнє матеріально-технічне оснащення: аудіо магнітофон з фонотекою (релаксаційна музика, записи співів пташок, дитячі пісні і т.п.). Психолог має вільний доступ у користуванні комп’ютером, принтером, диктофоном.

Для проведення корекційно-розвиваючої роботи з дітьми та активних форм роботи з педагогами та батьками кабінет оснащений канцелярським приладдям: маркерами, фломастерами, олівцями, папером, фліп-чартами, матеріалами для творчих занять (клеєм, кольоровим папером, фарбами, пензликами), роздатковим матеріалом для роботи з дітьми (пазлами, іграшками на розвиток сенсорики, зошитами і т.п.).