Спортивний гороскоп

14

Всі мами і тата мріють, щоб дитина росла здоровою і фізично міцною. Але діти в нас різні, і до спорту вони ставляться по – різному …

Овен

Дітей, народжених під знаком зодіаку Овен, відрізняє прагнення до перемоги, неприборкана енергія, жага дій. Їх енергія так і хлюпоче через край, вимагаючи, щоб її направили в потрібне русло. Якщо дитиною не займатися з дитинства, то він може стати забіякою і задиракою. Він дуже азартний, йому не вистачає терпіння. Він любить всі питання вирішувати швидко, нерідко вдаючись до допомоги фізичної сили. Тому він буде успішним у таких видах спорту, як бокс, біг на короткі дистанції, автоперегони, ковзани, боротьба, карате, самбо та інші види боротьби.

Тілець

Якщо ваша дитина народилася в знаку зодіаку Телець, то йому властиво найбільше сидіти вдома, дивитися телевізор і їсти солодощі. Навряд чи що – то може спонукати його піти грати з сусідськими дітьми в квача. Але якщо ви самі віддасте його в яку-небудь спортивну секцію, то, почавши займатися, він вже не зможе зупинитися і жити без фізкультури. Варто йому один раз відчути смак перемоги, зрозуміти, що у нього виходить домогтися визнання і він проявить властиві йому завзятість і наполегливість і піде цим шляхом до самого кінця. Діти – Тельці від природи обдаровані великою фізичною силою і витривалістю. Їм подобається розвивати красу фізичного тіла. Багато з них стають чемпіонами у важкій атлетиці, метанні ядра, культуризмі та інших видах спорту, де потрібна наполегливість і працьовитість

Близнюки

За період навчання в школі, діти, народжені в знаку зодіаку Близнюки, можуть спробувати себе мало не в усіх видах спорту, незмінно подаючи великі надії. Швидко освоївши ази однієї спортивної дисципліни, вони втрачають до неї інтерес, і захоплюються чимось новим. Домогтися дійсно серйозних результатів вони можуть лише за підтримки колективу однолітків, команди, яка ставить перед собою великі завдання. Як спортсмени, Близнюки відрізняються швидкістю реакції, мобільністю і технікою виконання. Найкомфортніше діти – близнюки себе почувають у командних, ігрових видах спорту: у футболі, баскетболі, волейболі, хокеї, у стрибках у довжину, у висоту, в перегонах на велосипеді, в акробатичних та інших танцях. Різноманіття їхніх захоплень і талантів може вразити вас.

Рак

Багато хлопчики, народжені в знаку зодіаку Рак, відчувають велику потребу утвердитись у власних очах, як справжні чоловіки, і вважають своїм обов’язком займатися підкреслено чоловічими видами спорту. Багато дівчат прагнуть уникати будь-яких фізичних навантажень та участі у змаганнях, в душі вони думають, що спорт – це для чоловіків. Для дітей – Раків дуже важливий приклад батьків, якщо з дитинства ви всією сім’єю будете займатися фізкультурою, тим самим прищепите ніжну любов до спорту. Ні в якому разі не можна намагатися їх змушувати насильно займатися спортом. Будь-який примус тільки посилить їх надумані страхи. Астрологічний знак Рака належить стихії води, яка є найбільш комфортним середовищем для них. Плавання, стрибки у воду, пірнання з аквалангами на глибину та інші види занять, пов’язаних з водою, будуть доставляти вашим дітям величезне задоволення і значні результати.

Лев

Дітей, народжених в знаку зодіаку Лев, відрізняє непохитна сила волі і сильне бажання бути суперзіркою. Кожен з них мріє досягти небувалих результатів і визнання в індивідуальних видах спорту, таких, наприклад, як одиночне фігурне катання, художня гімнастика, культуризм та інші. Але у дітей-Левів є маленька слабкість, вони від природи ледачі. Якщо в дитинстві вам вдасться допомогти їм увійти у потрібний ритм і зайняти весь їх вільний час прагненням до успіху, то їх чекає велике майбутнє. Якщо згаяти час, то подорослішавши, Леву важко буде почати займатися спортом, адже йому відразу треба показувати хороші результати! Завжди пам’ятайте, що левенятам потрібне неймовірне кількість компліментів і уваги. Ви повинні захоплюватися кожним їхнім маленьким досягненням, тільки тоді вони будуть підніматися по сходах до успіху і слави!

Діва

Діти, народжені в знаку зодіаку Діви, мають такий цінними для спортсмена якостями, як дисциплінованістю, акуратністю, вимогливістю до себе і рідкою працьовитістю. Їх слабка сторона – це зайва скромність і недооцінка власних здібностей, що часто може ставати перешкодою на шляху розвитку їхньої спортивної кар’єри. Маленьким Дівам з дитинства потрібно прищеплювати честолюбство і віру в свої сили, підвищувати самооцінку похвалами і ставити перед ними високі цілі. Їх інтелектуальні здібності так високі, що вони легко знаходять себе в таких видах спорту, як шахи, футбол, хокей, автоперегони, настільний теніс, бадмінтон. При заняттях будь-якими іншими видами спорту ім властивий індивідуальний підхід.

Терези

Дітям, народженим в знаку зодіаку Терези, необхідно займатися спортом, щоб врівноважити нестійку нервову систему і свою схильність до виключно інтелектуальної діяльності. Прагнення скрізь знайти гармонію, красу і естетику, призводять Терезів у такі види спорту, як художня гімнастика, фехтування, теніс, аеробіка, шейпінг, акробатичний рок-н-рол. Гостра потреба у підтримці і загострене почуття партнерства допомагають Терезам домогтися успіху в парних видах спорту: фігурне катання, теніс. Не багатьох Терезів може залучити грубість і, на їх погляд, не естетичність боксу, метання молота і важкої атлетики. Однак, через подвійність цього знаку, багатьох дівчаток, навпаки, може притягти суто чоловічі дисципліни.

Скорпіон

Дітям – Скорпіонам сам Бог велів займатися спортом, вони не боятися ні важких навантажень, ні жорсткої конкуренції, ні образливих поразок. У силу особливості Скорпіонів, їх не можуть зупинити ні травми, ні удари, так як вони мають магічну здатність до самовідновлення в найкоротші терміни. Присутність великої кількості вболівальників їх не тільки не збентежить, але і додасть їм додаткову енергію. Особливо їх притягують такі види спорту, як бокс, бої без правил, кетч, гонки на виживання, а також ті дисципліни, де людина протистоїть стихії: байдарки, водний туризм, яхти, підводне плавання. Діти – Скорпіони, відчуваючи себе дуже сильними і впевненими, можуть так і не прийти в спорт взагалі. Обов’язково в дитинстві долучіть їх до спорту, з тим, щоб їх нестримна енергія витрачалася не на вулиці і в під’їзді, а в басейні та спортзалі.

Стрілець

Дітей – Стрільців, перш ніж їх долучити до занять будь – яким видом спорту, обов’язково необхідно присвятити у філософію спорту в цілому, показати їм перспективи розвитку, розповісти про глобальну роль спорту в житті людства. Маючи перед собою образ спортивного кумира, їм легше добиватися високих результатів і зберегти відданість спорту на все життя. Багато ідеалістично налаштовані Стрільці знаходять себе у східних єдиноборствах. Також їм близькі за духом такі види спорту, як стрільба з лука, метання списа, кінні види спорту і стрибки з парашута, автогонки. Діти – Стрільці, в силу своєї непосидючості і нетерплячості можуть захоплюватися абсолютно різними дисциплінами і тільки ваша підтримка заданого курсу допоможе їм прийти до заповітної мети.

Козеріг

Діти – Козероги, займаючись будь-яким видом спорту, прагнуть до досконалості. Їм важливо не лише домогтися результату, завоювати приз, а й виробити свій власний шлях досягнення успіху. Як правило, визнання приходить до них не відразу, а досить в пізньому для спортсмена віці. І тільки завзятість, і терпіння допомагають їм вистояти в жорсткій конкуренції. Маючи пристрасне бажання перемогти, вони можуть виснажливими тренуваннями доводити себе до виснаження. Допомагайте їм іноді відволікатися від спорту, розслаблятися на природі, навчіть їх правильно відпочивати. Дітей – Козерогів захоплюють види спорту, пов’язані з ризиком, такі як: альпінізм, гірські лижі. Їх сильна якість – це витривалість, воно допомагає їм досягти результатів у бігу на довгі відстані, у марафонах, триборство – словом, в тих видах спорту, де інші знаки зодіаку вже давно здадуться і зійдуть з дистанції.

Водолій

Діти – Водолії непередбачувані як у житті, так і у виборі спортивних занять. Вони можуть займатися в декількох секціях одночасно. Домігшись перших успіхів в якій – небудь дисципліні, вони, окрилені невеликою перемогою, відразу ж хочуть спробувати себе в чомусь – небудь ще. Щоб допомогти дитині не розпорошуватися і домагатися успіху, ви можете зацікавити її якимось оригінальним видом спорту, який би задовольнив її різноманітні потреби в пригодах і груповому спілкуванні. Водоліїв найчастіше залучають такі види спорту: теніс, стрибки у висоту і з парашута, футбол, баскетбол, волейбол, автогонки і велосипедні гонки, шахи.

Риби

Діти – Риби особливо не люблять займатися тими видами спорту, де на першому плані стоїть розвиток фізичної сили. Їх більше приваблюють такі заняття спортом, при яких проявляється грація, витонченість і краса рухів тіла. Діти – Риби одержують величезне задоволення, займаючись фігурним катанням, синхронним плаванням, художньою гімнастикою. На Риб вода надає чарівне вплив, якщо їм дати волю, то вони цілодобово можуть плескатися і пірнати. У всіх водних видах спорту, вони досягають хороших результатів, особливо у водному поло, стрибків у воду, пірнанні з аквалангом, у плаванні на яхтах. Єдине слабке місце дітей – Риб – це зайва схильність до фантазій. Вони можуть занурюватися в нереальні мрії і проживати там більшу частину свого життя, домагаючись визнання та успіхів лише у своїй уяві. Допомагайте їм ставити досяжні, реальні цілі і тверезо дивитися на свої можливості.

11111