Спортивна зала

З вашими дітками працює

Інструктор з фізичної культури Дорошенко Стелла Володимирівна


У закладі обладнано дві спортивні зали – велика і мала.

Зали, у яких встановлено все необхідне обладнання для проведення занять з фізичної культури відповідають таким санітарно – гігієнічним вимогам. З метою безпеки життєдіяльності дітей вікна закриті захисними сітками; опалювальні батареї закриті спеціальними решітками.

Стіни пофарбовані у світлі тони, що сприяє кращому освітленню зали, підлога покрита лінолеумом, по периметру зали виконана розмітка для розташування дітей. Для запобігання травм дітей, особливо під час рухливих ігор, підлога вистеляється килимовими доріжками.

Обладнання та інвентар розміщено залежно від розміру та планування залів.

Гімнастична стінка, лави, гімнастичні мати знаходяться у залі постійно, а інший інвентар (куби, дошки, стояки, нестандартне фізичне обладнання, дрібний фізкультурний інвентар – м’ячі, скакалки, палиці та ін.) зберігаються у малій спортивній залі і виносяться безпосередньо перед початком заняття (у разі потреби).

Дрібний фізкультурний інвентар зберігається на стелажах, які закріплені на стінках зали.

Під час обладнання зали основна увага зверталась на міцність  кріплення гімнастичної стінки, канатів, підвісних драбинок до стін та стелі. Щоб запобігти нещасним випадкам та травмам у дітей, систематично перевіряється міцність кріплення та стійкість гімнастичного обладнання (лави, щити для метань, стояки та ін.)

Фізкультурно – оздоровча робота проводиться з урахуванням основних принципів, які передбачають високу рухову активність, виховання дошкільників у процесі активної діяльності з метою їхнього гармонійного всебічного розвитку, зміцнення здоров’я, загартування, підвищення розумової та фізичної працездатності.