Адміністрація

111Шевич

Шевич Кристина Володимирівна

завідувач

Освіта вища. В 2003р. закінчила Глухівський державний педагогічний університет ім. Сергеєва-Ценського за спеціальністю «Дошкільне виховання», а в 2005 р. факультет післядипломної та додаткової освіти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та здобула кваліфікацію «Вчитель-логопед». На посаді завідуючої  з 2003 року.

У  Кристини Володимирівни тонко поєднуються розум та краса, простота та інтелігентність, вимогливість і доброта, а головне – велика любов до дітей. Вона завжди у постійному пошуку, її педагогічне чуття поєднується з широкими знаннями, які постійно поповнюються. Це справжній  майстер своєї справи, який вміє згуртувати і вести за собою педагогічний колектив.

IMGГончаренко_4344

Гончаренко Ольга Борисівна

методист

Освіта вища дошкільна. Закінчила Сумський державний педагогічний університет           ім. А. С. Макаренка. На посаді вихователя – методиста 8 років.

Оптимістична, ерудована,  віддана обраній професії.  Її орієнтир   на всебічне підвищення професійної майстерності кожного вихователя, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, прагнення до досягнення оптимальних результатів навчання, виховання і розвитку дошкільників.

Мельник Алла Володимирівна

методист

Освіта вища. Закінчила Глухівський державний педагогічний університет у 2005 році.

Режисер життєдіяльності вихователів та дітей, незамінний порадник, який щедро передає власний досвід колегам. Алла Володимирівна володіє високою загальною та професійною культурою. Активно працює над створенням продуктивного освітнього простору в закладі.

Тимченко Лариса Олександрівна

заступник завідувача господарства

Лариса Олександрівна працює в дошкільному навчальному закладі №18 «Зірниця» з 2005 року. На високому професійному рівні організовує і проводить господарську діяльність, спрямовує і координує роботу підпорядкованого їй технічного і обслуговуючого персоналу ДНЗ.

Володіє достатнім практичним досвідом, якісно та в повному обсязі виконує покладені на неї посадові обов’язки.